Jaroš Bohumil (Jičín 1856 - 1924 Praha)
Cesta lesem, signováno vpravo dole Boh. Jaroš, olej/karton, 54,5 x 75 cm, poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |